Vzdelávanie

Ponúkame

Otvorené vzdelávacie kurzy a kurzy šité na mieru pre oblasť inžinierstva, manažérstva a interných auditov integrovaných manažérskych systémov podľa ISO 9001, ISO 17025, ISO 27001, OHSAS 18001 a ISO 45001, ISO 10006, ISO 14001, ISO 50001, IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5., SCC/SCP, ktoré realizujeme v našich priestoroch alebo na požiadanie v priestoroch záujemcu.

Poskytujeme

Školenie skupinové ale i individuálne, ktoré sú vždy dvojfázové, založené na vecnom výklade problematiky a praktickych príkladoch riešenia. Pri školení v priestoroch záujemcu prispôsobujeme praktickú časť školenia jeho vlastnej problematike. Týka sa to predovšetkým implementačných procesov individuálnych alebo integrovaných manažérskych systémov.

Zabezpečujeme

Zabezpečujeme odbornú spoluprácu pri špecializovaných kurzoch týkajúcich sa problematiky potrubárskych a prírubarskych prác v energetike, petrochemickom priemysle a prác na obzvlášť rizikových pracoviskách, kde je potrebné disponovať akreditovaným certifikátom podľa ISO 17024 alebo na inej platforme uznávanej akreditácie. Sú to kurzy potrubárov, prírubarov, vrátane kurzov SCC (Safety Certification Contractor), ktoré zabezpečujeme v školiacom stredisku IZOMETRIC Piping Academy (http://www.izometric.org)

Garantujeme

Špecifikujte svoje požiadavky a odošlite nám z našej hlavnej stránky www.ideexplus.sk správu. Budeme Vás kontaktovať a pripravíme Vám ponuku podľa Vašej špecifikácie. Garantujeme Vám, že v deklarovaných oblastiach Vám vyškolíme tak jednotlivcov ako aj celé skupiny zamestnacov s príslušným certifikátom, akceptovaným doma a v zahraničí..

VZDELÁVANIE

Otvorené vzdelávacie kurzy a kurzy šité na mieru pre oblasť inžinierstva, manažérstva a interných auditov integrovaných manažérskych systémov.

ZOBRAZIŤ VIAC

PORADENSTVO

Konzultačná a poradenská činnosť spoločnosti IDEEX PLUS, s.r.o. je orientovaná na prípravu a certifikáciu jednotlivých alebo integrovaných manažérskych systémov v zhode s požiadavkami medzinárodných noriem.

ZOBRAZIŤ VIAC

CERTIFIKÁCIA

V rámci poradenstva a prípravy manažérskych projektov vám zabezpečíme, resp. vykonáme interný_second party audit.

ZOBRAZIŤ VIAC